Instruktør
Aske Roald Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Cai Berg
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Eva Raahauge
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Frederik Birch
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Frederik Kongstad Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Gorm Christiansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jan Kiholm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Julie Bohn Jacobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Just Petersson
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jørgen Essendr0p
Beskrivelse
Jørgen er svømmeinstruktør og livredningsdommer.
Se hele beskrivelsen
Karen Rasmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Karin Bay
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Knud Petersen
Beskrivelse
Knud er svømmeskoleansvarlig og livredningsdommer.
Tlf. 20 62 71 46 
Se hele beskrivelsen
Lene Rasmussen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Leon Kastrup Jørgensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Michael Andersen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Peter Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sarah Emilie Kongstad Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Solveig Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Susan Hemmingsen
Beskrivelse
Instruktør på vandgymnastik
Se hele beskrivelsen
Sven Erik Gade
Beskrivelse
Instruktør i livredning og førstehjælp
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Viktor Eibye
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vivi Holm
Beskrivelse
Svømmeinstruktør og uddannet jordmoder
Se hele beskrivelsen
Susanne Schultz
Beskrivelse
Susanne er instruktør mandag eftermiddag.
Se hele beskrivelsen
Tom Christensen
Beskrivelse
Er tilknyttet talentholdet og konkurrenceholdet som hjælper i forbindelse med tilmeldinger til stævner.
Se hele beskrivelsen
? Afventer instruktør
Beskrivelse
Der er foreløbig ingen fast instruktør til holdene
Se hele beskrivelsen
Træner
John Olesen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Allan Pedersen
Beskrivelse
Vil primært være træner om lørdagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kristian Zornig Svenstrup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør
Agnes Kirstine Christensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Andreas Lindholm Damgård
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Asger Skjold Funder De Linde
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Christopher Vejlbo Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Frederikke Eibye
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Freya Andreasen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Holger Flytkjær-Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Johnas Dahrup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lærke Tholberg Hyldegaard Møller
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Nicoline Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Noel Sander Vestergaard
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Nynne Jakobsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Silke Birkerod
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Victor Compen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen

Seneste nyheder

Kommende events